Батькам, Жінкам, Малюки (дошкільнята), Немовлята, Чоловікам, Школярі

Як обрати подарунок для дитини: поради батькам

lazy

Кожні мама і тато мріють про щиру посмішку на обличчі дитини, коли обирають для неї подарунок. Утім, уявлення дорослих про вдалу покупку не завжди збігається з баченням малечі. Дитячі бажання можуть бути чудернацькими й неочікуваними та складно піддаватися дорослій логіці. 

У цій статті зібрані поради, які допоможуть батькам обрати подарунок, що принесе дитині позитивні емоції.

Створюйте атмосферу

Хороший подарунок – це завжди про відчуття та атмосферу. Тому звертайте увагу не лише на те, ЩО ви даруєте дитині, а і ЯК ви це робите.

lazy
  1. Влаштуйте теплу презентацію. Вручення має відбуватися у затишній святковій атмосфері. Важливо, щоб думки дорослих у цей момент перебували тут і зараз. Проявіть максимум любові та уваги: дитина добре відчуває настрій батьків і тішиться, коли подарунок вручають від щирого серця. 
  2. Вигадайте цікаву історію. Пофантазуйте, у які пригоди ви потрапили, коли обирали та несли додому цей подарунок. Або розкажіть, чому ця річ така особлива: може вона “хотіла” потрапити до рук саме вашої дитини та “попросила” вас про це? Тут батькам відкривається безмежний простір для уяви.
  3. Приділіть увагу деталям. Особлива атмосфера створюється з дрібничок. Загорніть покупку у яскравий подарунковий папір – його шарудіння викличе приємне передчуття. Обирайте

обгортку та стрічки у кольорах, які найбільше подобаються дитині. Також не зайвим буде додати записку з привітаннями.

Хороший подарунок – це завжди про відчуття та атмосферу.

Не засмучуйтеся, якщо не вгадали з подарунком, – навіть люблячі батьки інколи помиляються. Правильно створена атмосфера підійме настрій дитині. Особливо не варто хвилюватися батькам дошкільнят: у такому віці малеча часто сама не знає, чого дійсно хоче. Тому помилково обраний подарунок може зрештою стати улюбленим. 

Враховуйте бажання дитини 

Прислухайтеся до вподобань і мрій малечі. Дитина може помітити найкращий подарунок там, де дорослі бачать лише незначні дрібниці. Плануючи сюрприз, батькам не варто:

lazy

чи викличуть захоплення у дошкільника чи молодшого школяра, але можуть потішити підлітка.

Окремої уваги в контексті дитячих подарунків варта тема гаджетів. Із цифровими “іграшками” батькам поспішати не варто. Дошкільнятам вони навряд чи потрібні, а школярів слід забезпечувати сучасною технікою, коли в ній справді є потреба. Надмірне захоплення гаджетами може негативно вплинути на сприйняття та мислення дитини, а також підвищити рівень її тривожності. 

Запорукою гарного подарунку є його нематеріальна складова. Не варто боятися помилок і зациклюватися на пошуках – вибір подарунка має приносити радість і задоволення. Даруйте речі з любов’ю та ніжністю, і дитина відповість вам посмішкою (але це неточно :). 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *