Онлайн-курс "Здоровий сон малюків" - Марія Сичинська
ОНЛАЙН - КУРС
ЗДОРОВИЙ СОН МАЛЮКІВ

Сон малюків має особливу структуру, тому це нормально, що дитина спить не так, як ви очікували. Завдання цього курсу — допомогти дитині спати здоровим сном, а батькам — висипатись

course-zdorovy-son
Оцінка: 4.9
4.9/5

Прослухали курс: 1355 (читати відгуки)

Оновлений формат!

Отримайте доступ до матеріалів курсу одразу після оплати

Доступ з телефона або комп’ютера 24/7

Ви вільні у виборі часу та місця для навчання. Доступ до курсу на 12 місяців.

100% гарантоване повернення коштів

У вас є можливість повернути свої кошти після перегляду першої лекції. Без зайвих запитань.

Цей курс для вас, якщо ви хочете дізнатися:

Про що цей курс?

Більшість батьків вважають, що їхня дитина спить погано або недостатньо. Проте у 98% випадків у педіатрів та психологів до сну дітей немає жодних претензій. Справа в тому, що діти сплять зовсім не так, як дорослі. Але нам про це ніхто не розповів.

Новоспечені батьки зазвичай знають про вірогідність безсонних ночей, але вони дуже дивуються і б’ють на сполох, коли дитина росте, а спати краще не починає. У відеолекціях ви отримаєте детальну інформацію щодо того, як влаштований сон малюків, а також як батьки можуть допомогти дитині спати краще.

Курс унікальний тим, що тут враховані не лише класичні методи, з якими працюють консультанти зі сну, але й всі психологічні аспекти.

Для якого віку підходить курс?

Цей курс створний для батьків, які хочуть допомогти дитині спати здоровим сном, НЕ використовуючи жорстких методик, які можуть травмувати тендітну психіку дитини. Курс підійде для батьків дітей від 0 до 18 місяців (або старше, поки присутнє грудне вигодовування), а також для майбутніх батьків, які хочуть уникнути проблем зі сном і одразу зробити все правильно

План онлайн-курсу

 • 4 модулі
 • 12 відеолекцій
 • Загальна тривалість курсу — 2,5 годин
 • Конспекти з найважливішою інформацією
 • Список джерел для більш глибинного вивчення теми
 • 40 тестів для закріплення отриманих знань

Лекція 1.1. Фази сну новонароджених

Лекція 1.2. Як правильно реагувати на крик та плач дитини під час сну

Лекція 1.3. Де краще спати дитині

Лекція 2.1. Самостійне засинання з точки зору психології

Лекція 2.2. Допоміжні способи для полегшення вкладання

Лекція 2.3. Сон і грудне вигодовування

Лекція 3.1. Ритм та режим – це не армійські правила

Лекція 3.2. Коли починати формувати режим і як його відновлювати, якщо збився

Лекція 3.3. Правильне скорочення кількості денних снів.

Лекція 4.1. Труднощі з засинанням

Лекція 4.2. Часті прокиданнята прикладання до грудей

Лекція 4.3. Нічні істерики (це не назавжди)

Автор курсу

Марія Сичинська

 • Психолог, сертифікована Оксфордом (OHS)
 • Батьківський коуч
 • Експерт з теорії прив’язаності
 • Член Української асоціації екологічної психологічної допомоги
 • Мама

Відгуки

Олена
Читати далі
Дякую за цей курс! Я нарешті змогла розслабитись і нормально спати! А від мого чоловіка ще більша вдячність, бо у мене з'явились сили вночі і на нього!!!
Катя
Читати далі
Цей курс варто купити хоча б заради першого блоку. Блін, чому я цього не знала раніше? Моє материнство було б значно щасливішим і легшим, якби я почула ваші поради ще будучи вагітною. Але краще пізно, ніж ніколи))) Дякую, що полегшуєте життя батьків!
Ольга
Читати далі
Дуже круто, що лекції супроводжуються якісними слайдами і їх можна переглянути окремо, як конспект! Це не дає можливості "полетіти" у інші думки і зосереджує на головному.
Олег
Читати далі
Інший психолог порадив нам з дружиною привчаи дитину швидко і самостійно засинати за допомого методик самозаспокоєння. Ми спробували і відчули, що це якесь насилля (і над дитиною, і над нами). Коли зустріли курс, сподівались знайти відповіді на свої запитання. Купили і знайшли!!! Тепер я усвідомив, скільки помилок я міг наробити і як я міг травмувати психіку дитини, якби я все-таки втілював методики самозасинання в життя! Дякую за те, що ви робите! І за те, що даєте гуманні рекомендації, як вкласти дитину спати без сліз.
Юрій
Читати далі
Це моя найкраща інвестиція за останній рік, чесно. Ми з жінкою почали спати і перестали хвилюватись, що з нашою дитиною щось не так! Кожному по такому курсу))
Марія
Читати далі
Я в захваті від того, що курс у форматі відеолекцій! Я прослухала всі 12 лекцій в навушниках, поки гуляла з малою на вулиці чи мила посуд! Окрім якості матеріалу ще й дуже класно організовано технічно!!! Лекції не довгі, без води і все по суті. Так, як я люблю!
Уляна
Читати далі
Я пройшла 5!!! курсів від консультантів по сну, які абсолютно не дали результату. Я прийшла сюди тривожна і схвильована тим, що моя дитина певно має якусь ваду, якщо так погано спить... Але цей курс реально допоміг. Просто Д-Я-К-У-Ю.
Софія
Читати далі
Маріє, вас дуже приємно і легко слухати. Весь час відчувала, що ви самі пройшли через це все і керуєтесь не тільки теорією. Ви дуже емпатійна! Ваша харизма не дає відірватися і змушує прослухати все до кінця.
Олександра
Читати далі
Навіть мій чоловік прослухав всі 12 лекцій і почав мені допомагати з вкладанням! Такого приємного бонусу я навіть не очікувала! Ви щось точно знаєте:)
Зіна
Читати далі
Мені курс допоміг втерти носа всім родичам, які кричали, що дитина погано спить, бо вона "досі на ГВ"))) Я рада, що тепер у мене є 100500 аргументів, чому ГВ потрібне і мені, і дитині. + я змогла налагодити сон!
Попередній
Далі

Деталі курсу:

Здоровий сон малюків

Що входить у пакет:
Ціна:
590 грн

Можлива розстрочка на 3 місяці по 197 грн/міс

Важливо:

У вас буде можливість повернути кошти після першої лекції, якщо курс вам не сподобається або за будь-яких інших причин

Не впевнені, що курс вам підходить?

Залиште свій номер телефону у полі нижче. Наш спеціаліст зателефонує Вам та підбере найкращий курс, який задовільнить Ваші потреби.

Як проходить курс?

Навчання відбувається у особистому кабінеті сайту sychynska.com

Доступ 24/7 з будь-якої точки світу. Єдина умова – доступ до Інтернету.

Поширені запитання і відповіді на них

Курс проходить у особистому кабінеті на сайті sychynska.com. Усі матеріали будуть знаходитись безпосередньо у вашому телефоні чи на комп’ютері. Все буде зручно та структуровано.

У лекціях ви отримаєте надійну базу знань + конкретні техніки. У сесіях «питання-відповідь» – реальні, практичні кейси та відповіді на ваші питання. 

Залежно від пакета, який ви оберете, змінюється тривалість, інформативність та ефективність курсу.

Так, усі лекції будуть доступні у записі, адже я розумію, як складно батькам підлаштовуватись під прямі ефіри. Ви зможете переглядати відеолекції у будь-який зручний для вас час стільки разів, скільки буде потрібно.

Щоб брати участь у курсі, потрібен лише доступ до інтернету. Ви зможете переглядати лекції на телефоні або комп’ютері.

Все інше буде надзвичайно просто, для участі у курсі не потрібні жодні додаткові програми чи навички.

Так, ви зможете повернути кошти, якщо курс вам не сподобається.

Умови повного повернення: з моменту придбання курсу пройшло не більше 30-ти днів і ви не переглянули більше 1-ї лекції.

Якщо таке станеться, просто напишіть моїй команді, і ми без зайвих розмов повернемно вам кошти.

Курс не орієнтований на дітей з аутизмом. Я, Марія Сичинська, маю досвід роботи з такими батьками, але це не моя спеціалізація. У курсі окремо не розглядатиметься аспект діток з аутизмом. Напевно, краще звернутися до вузькопрофільного спеціаліста, бо все-таки курс дає більш загальну інформацію.