ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ І ПЕРЕНЕСЕННЯ ТЕРМІНІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від послуг і отримати відшкодування коштів. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов’язаних з поверненням.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми маємо право утримати з внесеної вами суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Зверніть увагу, обов’язковою умовою для повернення є виконання вами всіх домашніх завдань і рекомендацій.

Політика відмови від онлайн-навчання

Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступ до записів, вебінарів та інших можливостей), протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з моменту отримання доступу до контенту, без вказівки причин.

Якщо ви звернулися за поверненням в установлений термін, ми зобов’язуємося повернути вам всі платежі, отримані від вас в якості оплати курсу. Для отримання повернення коштів зв’яжіться з нами для отримання дозволу запит на повернення в установленому порядку.

Якщо ж ви вже почали користуватися послугами (взяли участь в одному або декількох заняттях курсу) протягом терміну відмови, ми утримаємо з внесеної вами суми суму вартості послуг, фактично наданих на момент отримання повідомлення про відмову, пропорційно обсягу вже наданих послуг, по відношенню до загального обсягу сплачених послуг.

Політика відмови від послуг, що надаються офлайн

Для інтенсивів, майстер-класів та тренінгів:

Ви маєте право відмовитися від участі в офлайн-заходах. Можливість повернення коштів і сума утримань, пов’язаних з відмовою, залежать від термінів отримання нами запиту на повернення.

Якщо ми отримали запит на повернення:

(А) за чотирнадцять (14) і більше календарних днів до дати проведення заходу (інтенсиву, майстер-класи, семінари або іншого заходу), незалежно від причин відмови – ми повернемо вам всі грошові кошти, отримані в якості авансу (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов’язаних з поверненням);

(Б) від тринадцяти (13) до шести (6) календарних днів до дати проведення заходу – ми повертаємо отримані кошти, за утриманням тридцяти (30)% від сплаченої суми;

(В) від п’яти (5) днів до одного (1) дня до дати проведення заходу – ми повертаємо отримані кошти, за утриманням п’ятдесят (50)% від сплаченої суми;

(Г) в день проведення заходу, або пізніше – ми не робимо повернення. Вся сума авансу утримується в якості компенсації збитків, завданих односторонньою відмовою від договору.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення зв’яжіться з нами, користуючись контактами, зазначеними на сайті. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення відповідним повідомленням.

Для оформлення повернення обов’язково повідомте нам: ПІБ і email, зазначені при оформленні замовлення; назва Послуги (курсу, пакета послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію. Ви розумієте, що, якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. Ми втримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов’язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, що не подивилися доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.

Особливі умови відмови і додаткові гарантії повернення

Ми безумовно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів і ін.) Або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі Умови відмови від послуг на сторінці замовлення продукту.

Перенесення термінів надання Послуг

Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу), ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати і пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакета послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). В такому випадку, повернення грошових коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання Послуг можливий не більше одного разу.

Для дотримання встановленого терміну, вам досить повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Ми безумовно зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи додаткові Умови перенесення на сторінці продукту.

Закінчення періоду відмови

У разі, якщо Послуги були надані в повному обсязі до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків і матеріалами) і / або до моменту отримання запиту на повернення, повернення грошових коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.