Квитки на останній тренінг «Як сформувати у дитини класні стосунки з грошима» вже у продажу!

Квитки на останній тренінг «Як сформувати у дитини класні стосунки з грошима» вже у продажу! >>> Переглянути <<<

Нові іграшки: 5 законів, щоб не втратити здоровий глузд

Закон 1. Якщо Ви маєте можливість та бажання купувати нові іграшки, купуйте! Не треба створювати штучне уявлення нужди (нужда = тяжке матеріальне становище), боячись, що дитина виросте розбещеною. Бо дитина все прекрасно бачить і розуміє.

Немає нічого поганого у постійних обновах. Навіть не так: постійні обнови формують у дитини установку «Я отримую те, що хочу». А це важлива установка для будь-якої успішної людини. Звісно, важливо ще додати конкретних навичок та інструментів для досягнення цілей.

Закон 2. Якщо у Вас нема можливості купувати нову іграшку щоразу, коли дитина цього хоче, — не проблема. Не картайте себе. Дітям корисно навчитися переживати відмову і розчарування, бо у житті таке буває. Навіть більше: переживши відмову в новій іграшці дитині буде легше пережити інші труднощі у житті. Тоді труднощі її не зламають, а зроблять сильнішою. 

Єдина умова: відмовляйте у новій іграшці по-доброму. Чітке «Ні» з подальшим співчуттям і проговоренням емоцій.

Закон 3. Не виправдовуйтесь, якщо прийняли рішення не купувати іграшку. Достатньо один раз аргументувати (тільки не кажіть «нема грошей, якщо вони у вас є).

Часто батьки розраховують, що коли вони пояснять дитині власну відмову купити іграшку, вона має зрозуміти і схвалить це рішення. Але зазвичай воно так не працює. Навіть гірше: пояснюючи, ми починаємо виправдовуватись, і наче міняємось з дитиною ролями і випрошуємо в неї згоду не купувати іграшку.

Закон 4. Не завалюйте дитячу іграшками, бо надміру велика кількість іграшок гальмує розвиток дитини. Рекомендація: Розділяйте іграшки на декілька «партій» (для дітей 2-3 років орієнтовно по 5 іграшок в одній «партії» для дітей 7-ми років орієнтовно 10-12 іграшок в одній). Залишайте для гри тільки одну партію, а всі інші прибирайте з вільного доступу. Коли перша частина набридне, замініть її на другу. Другу замініть на третю і так далі.

Закон 5. Не забувайте про екологію: море іграшок це прекрасно, але давайте подбаємо про те, щоб гори пластику не замінили нам справжнє море.

Критично обирайте іграшки; обмінюйтесь ними; віддайте ті, що набридли, іншим діткам; зрештою, правильно утилізуйте.

Я за те, щоб змалечку вчити дітей берегти Планету і думайте не тільки про себе, але й про оточення та майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

«Виховання - це стосунки» - Марія Сичинська

Start typing to see projects you are looking for.
Shopping cart