Відгуки про Марію Сичинську

На цій сторінці розміщені відгуки про Марію Сичинську. Незважаючи на те, що це - офіційний сайт Марії та те, що ми модеруємо відгуки перед публікацією та спам та рекламу, тут можна знайти чесні відгуки про її послуги.

5,0
Rated 5 out of 5
5 з 5 зірок (на основі 3 відгуків)
Відмінно100%
Дуже добре0%
Нормально0%
Погано0%
Жахливо0%
Rated 5 out of 5
04.06.2022

Що сказати, життя розділилось на до і після цієї інформації. Дякую Марія за чітку структуровану інформацію з прикладами, порадами і розясненнями. Це той момент, коли ти починаєш розуміти дитину, що з нею відбувається і чому, чому ми батьки діємо агресивно і які є інструменти для зміни поведінки. Бонусом я отримала краще розуміння себе та інших людей. Ще імпонує, що Марія дає те, що пропустила через себе і сама прожила. Тобто, коли з’являється новий особистий досвід, то ним доповнюється вже існуюча інформація.

Відгук написано про курс “Дитячі істерики та батьківська агресія”

Холоденко Вікторія
Verified
Rated 5 out of 5
22.02.2022

Я обожнюю твої курси, хоч проходила ще рік тому курс по харчуванню і дитячі істерики, але досі пам’ятаю ключові моменти! Так, ще є куди рости. Але! Тепер я контролюю себе, я свідомо проходжу всі етапи в істериці сина і розумію що мені робити! З харчуванням було все супер після курсу, але зараз ще є певні проблеми, бо я сама запустила цю ситуацію. Але зараз успіх в тому що я не заставляю їсти, лише скільки хоче син стільки й з’їдає. Я не знаю що б робила б без твоїх порад. Раджу всім своїм подругам і знайомим тільки тебе! Дякую❤️

Відгук написано про курс “Дитячі істерики та батьківська агресія”

Тетяна Дмитришин
Verified
Rated 5 out of 5
18.11.2021

Зараз прохожу ваш курс “Дитячі істерики та батьківська агресія”. Все подано дуже якісно, структуровано та для мене головне, що все зрозумілою мовою з прикладами і воно насправді працює. Тепер я розумію чому відбуваються істерики (і не тільки в дитини) і як краще реагувати на ту чи іншу ситуацію. Загалом розуміти свого малюка це супер, я дуже вдячна вам за цей курс.

Відгук написано про курс “Дитячі істерики та батьківська агресія”

Ніна Гуцул
Verified

Залишити власний відгук

Для мене надзвичайно важливо почути думку кожної. Я читаю кожен відгук, який залишають на цьому сайті.

З повагою, Марія Сичинська

«Виховання - це стосунки» - Марія Сичинська

Start typing to see projects you are looking for.
Shopping cart