Індивідуальна консультація

з Марією Сичинською

Важливо прочитати, щоб дізнатись про мій підхід

Моя спеціалізація – сімейні стосунки, а саме виховання дітей та взаємини в парі. Я допомагаю батькам зрозуміти своїх дітей, щоб допомогти їм дорослішати. Проте часто для того, щоб мати сили допомогти своїй дитині, необхідно спершу допомогти собі. Тому велика частина моєї роботи – консультації батьків щодо їхніх особистих питань та переживань, а також консультування сімейних пар.

Наразі я навчаюсь в аспірантурі на кафедрі психології та особистісного розвитку УМО та пишу дисертацію. Основний метод, у якому я працюю, – екофасилітація. І точно знаю, що ніякий диплом не дає психологу права вважати себе знавцем людських душ. Ніяка кількість годин практики не уповноважує психолога рекомендувати, як діяти у тій чи іншій ситуації. Адже у кожного клієнта своя історія, свій світ і своя екосистема. І моє завдання – емпатійно та професійно супроводжувати клієнта, допомагаючи йому/їй знайти відповіді всередині себе.

Людська душа – незвідана, кожен випадок – унікальний, кожна людина – індивідуальність. І якби був універсальний рецепт, який психолог може вивчити в університеті і давати його кожному, хто потребує допомоги, то всі люди на нашій планеті були б істинно щасливими. Лише разом з клієнтом ми створюємо єдину екосистему, у рамках якої народжується взаєморозуміння та взаємодія, які ведуть до позитивних змін.

Записатися на консультацію:

Онлайн-консультація експертки з сімейних стосунків

consultation online

Онлайн-консультація: залежно від бажання клієнта, ми можемо працювати у аудіо- або відеоформаті (платформу для зв’язку обираємо індивідуально). Онлайн-консультація така ж ефективна, як і особиста, якщо для клієнта це комфортно.

І останнє

Я бачу зв‘язок сьогодення і дитинства, але я не підштовхую вас повертатися туди. Тільки ви знаєте, куди потрібно йти. Я бачу невідповідності, протиріччя і самообман. Я можу запитати, чи це для вас ok. Але я не буду вказувати вам, що тут «неправильно», а тут «проблема». Я працюю екологічно. 

Для мене нема «неправильного» чи «зайвого». Я не буду розповідати Вам, як жити і що робити, адже я не маю на це жодного права. Вірю, що все, що ми маємо, нам для чогось потрібно. Тож ми не будемо нічого “ампутувати” чи “викидати”. 

Ми знайдемо йому таке місце у Вашому житті, щоб воно не заважало, а сприяло розвитку.

З повагою,

Марія Сичинська

1sign
img 5131

Поширені запитання і відповіді на них

Консультація проходить у форматі розмови. Це щоразу унікально, проте єдине, що Вам потрібо знати, – буде комфортно, затишно і спокійно. Жодної підготовки не потрібно, я буду орієнтуватися на Ваші потреби і підтримувати Ваш ритм.

У переважній більшості випадків присутність дитини на консультації матиме більше шкоди, ніж користі. Адже розповідати про труднощі, які виникають у процесі виховання дитини, при самій дитині — некоректно. Окрім того, це може серйозно підірвати батьківський авторитет. Перша консультація однозначно проходить без дитини, і в переважній більшості випадків ми справляємося самостійно. Проте кожен випадок унікальний, тому можемо обговорити цей момент індивідуально.

Так. Саме з дорослими я і працюю. Запити, з якими я найчастіше працюю: труднощі у процесі виховання; кризи у стосунках з партнером/кою; особистісні питання.

Метод, у якому я зебільшого працюю, – екофасилітація. 

Консультацію необхідно оплатити на сайті після під час підтвердження запису на консультацію. 

Ви (так само і я) можете відмінити або перенести консультацію за 12 годин без жодних втрат. У випадку відміни/перенесення консультації менш ніж за 12 годин, є компенсація у розмірі 50% від вартості.

Зазвичай при індивідуальній роботі ми закриваємо запит клієнта за 1 консультацію. Екофасилітація працює швидко. Якщо Ви відчуваєте потребу у тривалій терапії, Вам краще звернутися до психотерапевта.

При роботі з підлітками зазвичай необхідно 2 консультації: одна – з підлітком, одна – з батьками.

При роботі з парами найчастіше необхідно бодай 4-7 консультацій: 1-2 спільні, потім кожен окремо і 1-2 завершальні спільні.

Проте якщо Ви відчуєте потребу продовжувати, це обговорюється індивідуально.