50% від прибутку — на допомогу дітям Бучанського району 💛💙

50% від прибутку — на допомогу дітям Бучанського району 💛💙

РЕСУРСНИЙ ЖІНОЧИЙ ЩОДЕННИК​

Ваш помічник на шляху до самопізнання та гармонії з собою.

img 5133

Автор: Марія Сичинська

Сертифікований Оксфордом психолог батьківсько-дитячих стосунків

Недатований

Почніть, коли захочете і не картайте себе за пропущені сторінки. Це щоденник, який ХОЧЕТЬСЯ заповнювати.

Авторський

Це перший та унікальний жіночий щоденник, який призначений для самопізнання та турботи про себе.

Естетичний та мінімалістичний

Жодних сердечок та квіточок. Це щоденник для дорослої дівчинки, яка за бажання може розмалювати його сама:) До речі, сторінки не сніжно-білі, а кольору айворі. Я знаю, що для багатьох це важливо.

Про щоденник:

Ми, жінки, безперечно, рівні з чоловіками, проте наша гормональна система працює по- іншому. Саме тому ми щомісяця відчуваємо емоційні «гойдалки». Для того, щоб не гепнутись з тої гойдалки обличчям в землю, ми мусимо вміти тримати баланс. А щоб тримати баланс, треба знати себе, свій організм і свої можливості. Завдяки щоденним спостереженням за собою Ви навчитеся помічати причини змін настрою та зможете управляти своїми емоційними станами, відчувати щастя в моменті і знати, як працює Ваша система саморегуляції.

img 5134

У чому унікальність цього щоденника?

hands

Недатований, проте системний

Щоденник недатований, щоб Ви могли його почати будь-коли, а не тільки 1-го січня. Якщо раптом стомитесь і захочете пропустити декілька днів/тижнів/місяців, Ви можете це зробити! А для зручності всередині Ви знайдете наклейки-календарики, які зможете вклеювати на потрібні сторінки.

people

Не зобов’язує, проте притягує

Ви не змушені вести записи у щоденнику щодня «щоб не було пустих сторінок», адже він недатований. Нема сил — забийте і не картайте себе! Ви не будете себе змушувати, проте побачите: Вам захочеться заповнювати його щоденно. Просто захочеться. Бо буде цікаво!

ship

Індивідуальний підхід

На кожен день Ви маєте окремий аркуш паперу. Пів аркуша я навмисне залишила вільними, щоб Ви адаптували його під свої потреби: тут можна записувати свої переживання за день, фіксувати плани та задачі, писати список продуктів або дати дитині помалювати, щоб мати 2 хвидини спокою:)

complex 1

Формує звичку любити себе

Цей щоденник розрахований на пів року, адже за цей час гарантовно формується звичка. Місія щоденника – сформувати звичку турбуватись про себе, слідкувати за своїм психічним та фізичним здоров’ям, засвоювати життєві уроки і відчувати щастя в моменті.

Зміст:

У інструкції Ви отримаєте настанови щодо ведення цього щоденника, а також реальний приклад того, як веду цей щоденник я. На перших сторінках Ви знайдете рекомендації щодо грамотного планування та ефективного розподілення завдань по дням тижня.

Колесо балансу, завдання як потурбуватися про себе, список бажань на пів року, місце для звільнення голови від незавершених завдань тощо.

Розворот з пустими клітинками на кожен день поточного місяця, щоб Ви могли розпланувати головні завдання та плани і нічого не забули. Для тих, кто відчуває вплив Місяця та інших небесних тіл, тут можна вести астрологічний календар.

Щотижня я рекомендую скласти план на найближчі 7 днів, щоб всі плани та завдання були перед очима у щоденнику, а не завантажували Вашу голову. Плануйте тиждень у неділю і починайте кожен тиждень саме з неділі, адже наші мудрі пращури жили саме так: починали тиждень з вихідного дня, який присвячували духовному зростанню, відпочинку та сім’ї. Це дає заряд сил та енергії, щоб залишатися в ресурсі наступні 6 днів.

На кожен день Ви маєте окремий аркуш паперу. Пів аркуша я навмисне залишила вільними, щоб Ви адаптували його під свої потреби: тут можна записувати свої переживання за день, фіксувати плани та задачі, писати список продуктів або дати дитині помалювати, щоб мати 2 хвидини спокою:)

А у нижній частині щоденника я пропоную Вам турбуватися про себе і досліджувати себе, щодня відмічаючи основні показники. Тобто нижня частина авторська і щодня однакова. Це потрібно для того, щоб Ви навчилися управляти своїми настроями та станами і знали, що на них впливає.

У кінці кожного місяця ми будуємо графіки за тими показниками, які відслідковували щодня, щоб подивитись на динаміку і зробити висновки: які дні були найгіршими, а які — найкращими і чому. Мета: дослідити себе та будувати життя найвигіднішим для себе чином.

Декілька сторінок відведені для того, щоб побачити, як змінились Ви і Ваше життя за пів року, поки Ви вели цей щоденник. Мета: похвалити себе, подякувати собі та близьким, засвоїти життєві уроки та спершись на отриманий досвід, впевнено будувати щасливе життя далі.

Перші 5 сторінок щоденника:

автор щоденника

maria-photo-pd5hdex16622cng3a2sqt6t44cgqvt9p0r8486f26w

Сичинська Марія

  • Сертифікована Оксфордом в галузі дитячої психології (OHS)
  • Експерт у батьківсько-дитячих стосунках
  • Спікер на радіо та телебаченні
  • Член Української асоціації екологічної психологічної допомоги
  • Автор понад 10-ти найпопулярніших україномовних курсів для батьків

Клієнти, партнери, друзі

pampers logo
eva logo
yakaboo logo
ukraine logo
pershiy logo
ukaraine radio logo

Відгуки

Середня оцінка: 4.9/5

Кількість оцінок: 7861

Кількість слухачів: 9371

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ НА НИХ​

Ми відправляємо щоденник за передплатою Новою Поштою по всій Україні.

Доставку сплачує отримувач щоденника під час отримання.

Так, щоденний можна оплатити при отриманні, але потрібно внести мінімальну передоплату – 100 грн.

Ми гарантуємо відправку протягом 48 годин (якщо щоденник є у наявності).

Так, ми можемо надіслати щоденниу у будь-яку країну.

Оформити замовлення

Платіть частинами

Розстрочка на 3 місяці без переплат
(Приватбанк, Ощадбанк, Монобанк)

Поверніть кошти, якщо не підійде

Можливість повернути 100% коштів після перегляду 1-ї лекції. Без зайвих запитань

790 грн

Ресурсний жіночий щоденник – Марія Сичинська

790 грн

«Виховання - це стосунки» - Марія Сичинська

Start typing to see projects you are looking for.

Замовлення ресурсного щоденника

Кількість: 1 шт

Вартість: 790 грн

Натискаючи на кнопку “Оформити замовлення”, Ви даєте добровільну згоду на обробку персональних даних, а також погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Умовами надання послуг